קייטנת ספורט כיף

אני רועי, מפעיל מזה למעלה מ20 שנה קייטנות לילדים בחודשי הקיץ . בשנים קודמות נערכו הקייטנות בהרצליה, תל-אביב , בגבעתיים ובשנים האחרונות בכפר הירוק.   במשך 27 שנה אני עובד עם ילדים בכל הגילאים כמאמן ג'ודו אשר חלקם גם מגיעים לקייטנה. הקייטנה הראשונה נוסדה כמענה לביקוש של ילדים והוריהם להמשך הקשר עם הילדים בחופש הגדול ודאגה לפעילות מהנה בטוחה וספורטיבית. מהר מאוד הורחב הביקוש וחברים ואחים ואחיות של חניכי הג'ודו אותם הדרכתי, בקשו להרשם. הקייטנה הפכה עד מהרה לבית חם הקולט ילדים שרוצים להנות בחופשה , להיות בחברת ילדים אחרים, להנות ממשחקי כדור ופעילות אירובית ולהורים שרוצים לדעת כי ילדיהם מופקדים במסגרת בטוחה ותחת השגחה צמודה ואחרית.  לצד הפעילויות האקטיביות אנו עוסקים גם בפעילויות שקטות של אומנות ויצירה , שימוש בחומרים ממוחזרים ,ופעילויות שכלתניות כגון: משחקי טריויה וחידונים, שבה לכל ילד ובכל רמות הידע, היכולת להשתתף ואף להעשיר ולהרחיב ידיעותיו. כבכל שנה, אנו עורכים תחרות בין הקייטנים, מעין אולימפיאדה או כוכב נולד , כשהילדים בשלב הזה, מכירים זה את זה ובוחרים יחדיו את כוכבי הקייטנה וההכנה לאירוע היא לא פחות מהנה ומשתפת מהאירוע עצמו.

בכפר הירוק , ילדי הקיטנה נהנים משפע פעילויות במרחבים פתוחים וירוקים , אך גם מבודדים ומוגנים . הכפר מעשיר את ההנאה בהיותו כולל במתחם אחד , גם שטחי מדשאות , מגרשי כדורגל וכדורסל , אולמות לצפייה בסרטים , חדרים ממוזגים לפעילות בקבוצות , חדר אוכל , בריכת שחיה, פינת חי שבה הטבע המהווה חלק מן הפעילויות , מתקני שעשועים , ועוד.

לא כל הילדים נהנים מאותם פעילויות , על כן ייחודה של הקייטנה בהיותה מאפשרת מרחבי חופש לילדים וזרימה עם רצונותיהם , כל ילד זוכה לאוזן קשבת ויחס אישי וחופש התמרון הוא רב, אין תוכנית קשוחה ומחייבת , אך כללי התנהגות וכללי בטיחות נשמרים בכל עת.

לצידי , לימור צמרת , מורה לחינך גופנית ומחנת , אשר כתמחותה בגיל הרך . לימור היא מאמנת כושר ואף מנהלת בית הספר לשחייה של GSPORT. הינכם מוזמנים לצפות בסרטון שיעור השחיה של לימור. כמובן שבהתאם לביקוש ניתן יהיה לקבל שיעורי שחייה במהלך הקיטנה, בהתאם לרמות גיל והתקדמות.

אני מזמין אתכם לפנות בכל שאלה וענין , אלי ישירות , או באמצעות הטופס שלהלן , אשמח לענות לסייע בקבלת החלטה.

> צפו בגלריה: קייטנת ספורט כיף

את התוכנית היומית וכן עדכונים תוכלו להוריד ישירות מן האתר במהלך ימי הקייטנה.

שם
כתובת אי מייל
הערות /מידע שברצונך לקבל
טלפון ליצירת קשר
טלפון סלולארי
כיצד שמעת עלינו?